Półfinały MP Młodziczek i Młodzików

Półfinał Mistrzostw Polski Młodziczek Warszawa 2016

Półfinał Mistrzostw Polski Młodziczek w Piłce Siatkowej Plażowej w Warszawie w dn. 05-06 lipca Alicja Więckowska/Katarzyna Wasąg uległy w 1. pojedynku Wróbel Patrycja/Łuczyńska Aleksandra (MUKS ABIS SP-64,  łódzkie III) 0:2 (15:21,20:22) i ponownie w 2. meczu Kołakowska Wiktoria/Bojanowicz Kinga (ASTO KZD Piaseczno, mazowieckie VI)  0:2 (19:21,9:21) odpadając z dalszych gier zajęły miejsca 9-12 na 14 ekip. Trener: Wojciech Więckowski.

1/2 MP Młodzików Sulejów (łódzkie) w dn. 04-06.07.2016r. Jakub Borowicz/Michał Bielecki zajęli czwarte miejsce w turnieju i uzyskali –
AWANS do Finałów Mistrzostw Polski Młodzików!  Trener: Zbigniew Bernat.

AWANS do Finałów Mistrzostw Polski Młodzików pary Jakub Borowicz (UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski) / Michał Bielecki (wypożyczony z UKS Serbinów Biała Podlaska).

Spotkania UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski:

1) eliminacje Borowicz/Bielecki pokonali Leszczyński/Sztekmiller (Ozorków) 2:0,

2) eliminacje Borowicz/Bielecki pokonali Drobek/Sucharski (MOS Wola Warszawa) 2:1,

3) eliminacje Borowicz/Bielecki ulegli Januszewski/Rylski (Metro Warszawa) 1:2,

4) w ćwierćfinale Borowicz/Bielecki pokonali Gawrzyrzek/Zys (Rawa Mazowiecka) 2:0 (22:20,22:20) – awans do pierwszej czwórki turnieju i Finału MP Młodzików,

5) w półfinale Borowicz/Bielecki ulegli Domagała/Sławiński (Czarni Radom) 0:2,

6) w finale o 3 miejsce Borowicz/Bielecki ulegli Jóźwiak/Polak (Wifama Łódź) 0:2.