Mistrzostwo Województwa Kadetek

Mistrzynie Województwa Kadetek w Siatkówce Plażowej 2016

Awans do Półfinału Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetek 08-10 lipca w Łodzi UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski
w składzie: – Celińska Anita (nr1)/Buczak Małgorzata (nr2).
Nasze zawodniczki wywalczyły PIERWSZE miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Lublinie w dniu 29 czerwca 2016r. Trenerzy – Alicja Bernat/Wojciech Więckowski.

To PIERWSZY złoty medal dziewcząt a drugi po srebrze młodziczek w historii klubu .

Spotkania UKS Międzyrzecka Trójka MIKA I Międzyrzec Podlaski (rozstawiony z numerem 4 na 18 drużyn):

1) eliminacje Celińska Anita/Buczak Małgorzata wolny los,

2) eliminacje Celińska Anita/Buczak Małgorzata pokonały Derczyk Weronika/Mańka Amelia (UKS TPS 3 Świdnik/Lublin) 21:14,

3) eliminacje Celińska Anita/Buczak Małgorzata uległy Miazga Dominika/Wawerska Dominika (TPS 1 Lublin) 8:21,

4) ćwierćfinał Celińska Anita/Buczak Małgorzata pokonały Martyna Maryla/Kępka Paulina (TPS 3 Lublin) 21:18 „awansowały do pierwszej czwórki turnieju”,

5) półfinał Celińska Anita/Buczak Małgorzata pokonały Ladwiniec Natalia/Grytczuk Gabriela (SKS Szóstka Biała Podlaska) 21:9 „awans do finału o miejsca 1-2 w turnieju”,

6) w finale mistrzów o 1 miejsce Celińska Anita/Buczak Małgorzata  pokonały Bielak Zuzanna/Nowicka Daria (UKS TPS 2 Świdnik/Lublin) 21:19.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Województwa Kadetek 2016:

1. Celińska Anita/Buczak Małgorzata (UKS Międzyrzecka Trójka MIKA I Międzyrzec Podlaski) -trenerzy: Alicja Bernat/Wojciech Więckowski,

2. Bielak Zuzanna/Nowicka Daria (UKS TPS 2 Świdnik/Lublin) – trenerzy: Renata Łapa/Jacek Rutkowski,

3. Miazga Dominika/Wawerska Dominika (TPS 1 Lublin) – terener: Jacek Rutkowski,

4. Ladwiniec Natalia/Grytczuk Gabriela (SKS 6 Biała Podlaska) – trener: Grzegorz Gajewski,
——————————————————————————————————–————————

Pierwsze cztery drużyny awansowały do 1/2 Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej Plażowej.

W kategorii Kadetka wystąpiły również druga drużyna z UKS Międzyrzecka Trójka MIKA II Międzyrzec Podlaski – Weronika Dybczak/Aleksandra Chwedoruk zajmując 14 miejsce oraz trzeci zespół z UKS Międzyrzecka Trójka MIKA III Międzyrzec Podlaski – Dominika Strep/Alicja Więckowska sklasyfikowany na 18 pozycji.

Dziękujemy za pomoc Firmie MIKA i Kotpol.