Trenerzy UKS „Międzyrzecka Trójka” w sezonie 2018/2019:

♠ 1 klasa Średnia Szkoła i młodsi – Kadeci / Sylwester Oksiejuk
treningi we wtorek i czwartek w godz. 17.00-18.30 i 17.45-19.15
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2

♣ 8 klasa i młodsi – Młodzicy / Sylwester Oksiejuk
treningi we wtorek i czwartek w godz. 17.00-18.30 i 17.45-19.15
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2

♥ 1 klasa Średnia Szkoła i młodsi – Kadetki / Grzegorz Kowalczuk
trening w poniedziałek, w godz. 16.15-17.45
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2

♦ 8 klasa i młodsi – Młodziczki I i II zespół/ Alicja Bernat 
treningi w poniedziałki i środy w godz. 16.15-17.45 i 16.30-18.00
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2

IV Szkoły Podstawowej – Żuczki chłopców dwójki/ Łukasz Wasąg
IV Szkoły Podstawowej – Żuczki dziewcząt dwójki/ Łukasz Wasąg

V Szkoły Podstawowej – Krasnale chłopców trójki/ Zbigniew Bernat
trening we wtorek, w godz. 15.30-17.00
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2
V Szkoły Podstawowej – Krasnale dziewcząt trójki/ Wojciech Więckowski
trening w czwartek w godz. 16.15-17.45
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2

VI Szkoły Podstawowej – Skrzaty chłopców czwórki/ Zbigniew Bernat
trening we wtorek, w godz. 15.30-17.00
VI Szkoły Podstawowej – Skrzaty dziewcząt czwórki/ Łukasz Wasąg

III Szkoły Podst. chłopców / dziewcząt –
Sylwester Oksiejuki, Wojciech Więckowski
trening w czwartek w godz. 16.15-17.45
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2
/Alicja Bernat

II Szkoły Podst. chłopców / dziewcząt –
Wojciech Więckowski
trening w piątek w godz. 15.30-17.00
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2
/Alicja Bernat

I Szkoły Podstawowej chłopców i dziewcząt – Wojciech Więckowski


Trenerzy w sezonie rozgrywek 2016/2017:

III Średnia i młodsi – Juniorzy / Sylwester Kasjaniuk
treningi w poniedziałki i środy w godz. 17.00 – 18.30
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2

I Średnia i młodsi – Kadeci / Zbigniew Bernat
treningi w poniedziałki i środy w godz. 17.00 – 18.30
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2

II Gimnazjum i młodsi – Młodzicy / Sylwester Oksiejuk
trening w czwartek w godz. 15.00 – 16.30
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2

III Średnia i młodsi – Juniorki / Wojciech Więckowski
I Średnia i młodsi – Kadetki / Wojciech Więckowski
II Gimnazjum i młodsi – Młodziczki / Wojciech Więckowski 
treningi we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16.30 – 18.15
Międzyrzec Podlaski hala ZPO nr 3 ul. Leśna 2

IV Szkoły Podstawowej – Żuczki chłopców / Zbigniew Bernat
IV Szkoły Podstawowej – Żuczki dziewcząt / Marian Mikołajczuk

V Szkoły Podstawowej – Krasnale chłopców / Marian Mikołajczuk
V Szkoły Podstawowej – Krasnale dziewcząt / Alicja Bernat

VI Szkoły Podstawowej – Skrzaty chłopców / Sylwester Oksiejuk
VI Szkoły Podstawowej – Skrzaty dziewcząt / Alicja Bernat

III Szkoły Podstawowej chłopców i dziewcząt – Sylwester Kasjaniuk
II Szkoły Podstawowej chłopców i dziewcząt – Wojciech Więckowski
I Szkoły Podstawowej chłopców i dziewcząt – Wojciech Więckowski