Mistrzynie Półfinału w plażówce. Wojewódzki Finał w Minisiatkówce. Mistrzowie Półfinału w plażówce.

Mistrzynie Półfinału Gimnazjady 2017 w Piłce Siatkowej Plażowej
Historyczny bo pierwszy raz SZS organizuje Półfinał Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Piłce Siatkowej Plażowej Gimnazjada Szkolnego Związku Sportowego Dziewcząt w Parczewie w dniu 29.05.2017r. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie:
Alicja Więckowska/Katarzyna Wasąg.
Finał Klubowych Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce Chłopców w Świdniku dn. 28.05.2017r. w Kategorii Żuczki (Dwójki-4 kl. SP-3).
Półfinał Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Piłce Siatkowej Plażowej Gimnazjada SZS Chłopców w Parczewie w dniu 01.06.2017r. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie:
Jakub Borowicz/Michał Korniluk.

Eliminacje systemem brazylijskim na 8 zespołów:

1) Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski – Gimnazjum II Puławy 21:9,
2) Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podl. – Gimnazjum nr 5 II Biała Podlaska 21:11,
3) Półfinał
Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski – Gimnazjum II Puławy 21:11,
4) Finał o 1 miejsce
Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski  – Gimnazjum nr 5 I Biała Podlaska 21:17.

Kolejność końcowa 1/2 Mistrzostw Województwa Dziewcząt:
1. Alicja Więckowska/Katarzyna Wasąg
Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski, trener – Wojciech Więckowski,
2. Gimnazjum nr 5 I Biała Podlaska, trener – Grzegorz Gajewski,
3. Gimnazjum nr 5 II Biała Podlaska, trener – Grzegorz Gajewski,
4. Gimnazjum II Puławy,
5. Gimnazjum I Puławy,
6. Gimnazjum Kock.

Do Finału Województwa Lubelskiego awansowało 6 drużyn z naszego półfinału. Ponadto z miasta Lublin awans 4 drużyn i z Półfinału w Kraśniku awans 6 ekip.
Termin Finału Mistrzostw Województwa – 08 czerwca 2017 spotyka się 16 zespołów na obiektach KUL i Politechniki w Lublinie.

Dwie drużyny UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski zajęły odpowiednio 4 i 7 miejsce. Trener – Zbigniew Bernat.

Kolejność końcowa 1/2 Mistrzostw Województwa Chłopców:
1. Jakub Borowicz/Michał Korniluk
Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski, trener – Zbigniew Bernat,
2. Gimnazjum nr 5 I Biała Podlaska, trener – Maciej Sobieraj,
3. Gimnazjum Opole Lubelskie,
4. Gimnazjum,
5. Gimnazjum nr 5 II Biała Podlaska, trener – Maciej Sobieraj.

Dziękujemy:
– Miastu Międzyrzec Podlaski.