II Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn 09.12.2017r. KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – KS Metro Warszawa 3:0 (25:15, 25:11, 25:23).
MVP – Rafał Ostapowicz (nr 8, Huragan Międzyrzec Podlaski).
II Turniej Mistrzostw Województwa Młodziczek 09-10.12.2017r. w Kraśniku: UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski – I zespół trener Grzegorz Kowalczuk IX miejsce i awans do I Ligi, – II zespół trener Alicja Bernat i Zbigniew Bernat XV m. na 20 drużyn.
UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski – I zespół:
– Niestoruk Łucja,
– Norwa Julia,
– Węgrzyniak Julia,
– Łosicka Natalia,
– Kuźmiuk Iza,
– Pawlikowska Iga,
– Bernat Kamila,
trener – Grzegorz Kowalczuk.
UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski – II zespół:
– Byczuk Julia,
– Cisak Milena,
– Dragun Ola,
– Jakubowicz Magda,
– Kowalczyk Oliwia,
– Piwowar Zuzia,
– Sakowicz Oliwia,
– Staska Wanessa,
trener – Alicja Bernat i Zbigniew Bernat.
Klasyfikacja końcowa po II Turniejach MW Młodziczek:
1. MKS I Kraśnik 57 pkt.
2. SL Salos Kalina Lublin 51 pkt.
3. MKS Avia Świdnik I 50 pkt.
4. SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 49 pkt.
5. TKS Tomasovia I Tomaszów Lub. 48 pkt.
6. TPS I Lublin 45 pkt.
7. MKS II LO/ Tempo Chełm 44 pkt.
8. UKS9/ Dragon Wojcieszków 40 pkt.
9. UKS Międzyrzecka Trójka Mika I Międzyrzec Podlaski 37 pkt.
10. UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska 34 pkt.
11. TKS Tomasovia II Tomaszów Lub. 33 pkt.
12. MKS Avia Świdnik II 32 pkt.
13. UKS Atomic Zamość 29 pkt.
14. TPS II Lublin 28 pkt.
15. UKS Międzyrzecka Trójka Mika II Międzyrzec Podlaski 26 pkt.
UKS Jagiellończyk II Biała Podlaska 26 pkt.
17. MKS III Kraśnik 23 pkt.
18. UKS Jagiellończyk III Biała Podlaska 19 pkt.
19. MKS Avia Świdnik III 12 pkt.
20. MKS II Kraśnik 9 pkt.
21. KS Polesie Kock 8 pkt.
Wyjściowa siódemka Huraganu Międzyrzec Podlaski:
– nr 3 Nowacki Tomasz (rozgrywający – kapitan),
– nr 4 Sobieszczak Patryk (atakujący),
– nr 8 Ostapowicz Rafał (przyjmujący),
– nr 9 Robert Bartosz (środkowy),
– nr 12 Łęgowski Paweł (przyjmujący),
– nr 14 Jankowski Michał (środkowy),
– nr 2 Kołodziej Grzegorz (libero I),
oraz na zmianę wszedł:
nr 13 Bielecki Michał (libero II), nr 1 Malczewski Jacek (środkowy),
w kwadracie:
nr 11 Matraszek Bartosz (środkowy), nr 10 Wasąg Łukasz (rozgrywający), nr 5 Sylwester Kasjaniuk (przyjmujący), nr 7 Patryk Brzostek (atakujący),
trener 1 – Wasąg Łukasz,
trener 2 – Ostapowicz Rafał.
Skład wyjściowy Metro Warszawa:
– nr 9 Szczypkowski Karol,
– nr 10 Walendziak Tomasz (kapitan),
– nr 13 Skwarek Jakub,
– nr 17 Janikowski Mateusz,
– nr 18 Sutryk Jakub,
– nr 19 Dziekański Szymon,
nr 8 Juszt Maciej Libero
trener I – Wojciech Szczucki,
trener II – Jacek Jankowski.
Kolejne mecze:
– za tydzień pauzujemy,
– do Lesan Halinów 06 stycznia,
– w 15 kolejce w Międzyrzecu gramy 13 stycznia z Centrum Augustów prawdopodobnie o godz. 18.00 w sobotę.
tabela po 12. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | BAS Białystok | 11 | 30 | 32:9 | 980:783 |
2 | Energa Net Ostrołęka | 11 | 23 | 28:14 | 974:864 |
3 | UKS Centrum Augustów | 11 | 23 | 28:20 | 1087:1064 |
4 | Legia Warszawa | 11 | 20 | 26:22 | 1066:1041 |
5 | KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski |
11 | 19 | 25:19 | 1007:963 |
6 | KS Metro Warszawa | 11 | 17 | 22:20 | 938:949 |
7 | AZS UWM Olsztyn | 11 | 14 | 22:24 | 1012:1026 |
8 | UMKS MOS Wola Warszawa | 10 | 14 | 20:23 | 896:923 |
9 | MUKS Huragan Wołomin | 11 | 9 | 15:27 | 916:979 |
10 | Czołg AZS Uniwersytet Warszawski | 11 | 9 | 13:28 | 835:936 |
11 | Lesan Halinów | 11 | 2 | 8:33 | 821:1004 |