Ostatni mecz kadetek… . Czwarty mecz w II Lidze oraz debiut w Siedlcach! Juniorzy w mistrzowskiej formie.

Wojewódzka Liga Kadetek w dniu 16.12.2017r.  UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski – UKS Tempo Chełm 0:3 (24:26, 14:25, 21:25).
Najlepsza zawodniczka z Międzyrzeca – Bernat Kamila (nr 4).
Siatkarki Ósemki Siedlce w meczu 11 kolejki II Ligi we własnej hali ul. ks. Popiełuszki, rozbiły Krótką Mysiadło 3:0. Zawodniczka z Międzyrzeca Podlaskiego – Więckowska Alicja (nr 9).
Wojewódzka Liga Juniorów 17.12.2017r. UKS Serbinów Biała Podlaska – UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski 0:3 (18:25, 17:25, 19:25).

– Miasto Międzyrzec Podlaski,
– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodyń. Ósemka szybko wypracowała sobie kilka punktów przewagi i już na pierwszej przerwie technicznej prowadziła 8:4. Przyjezdne popełniały sporo prostych błędów i nie były w stanie odrobić strat. Siedlczanki wygrały pierwszą partię 25:19. W drugiej odsłonie. W drugim secie Ósemka utrzymała wysoki poziom gry z premierowej odsłony. Gospodynie ponownie odskoczyły na kilka oczek i prowadziły 14:9.  Mimo to Krótka potrafiła odrobić straty i doprowadziła do remisu 17:17. Końcówka należała do Ósemki, która triumfowała 25:21. W trzeciej partii Ósemka nie dała żadnych szans ekipie z Mysiadła, rozbijając ją 25:9 i inkasując komplet punktów na zakończenie roku.
Mecz z Krótką był dla Ósemki ostatnią ligową potyczką w 2017 roku. Teraz podopieczne Jarosława Plewińskiego czeka świąteczno-noworoczna przerwa. Do gry siedlczanki wrócą w pierwszy weekend stycznia, kiedy to na wyjeździe zmierzą się z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.
W spotkaniu z Krótką przed siedlecką publicznością zadebiutowała Alicja Więckowska. Więckowska urodziła się w 2001 roku i występuje na pozycji atakującej.

II liga: Ósemka Siedlce – Krótka Mysiadło (25:19, 25:21, 25:9)

Ósemka: 2. Marta Orzyłowska, 3. Marta Zich, 7. Agnieszka Krzymowska, 11. Katarzyna Pyzdrowska, 13. Ewelina Karsztun, 17. Agata Skikiewicz i 18. Iga Bogusz (libero) oraz 9. Alicja Więckowska, 10. Malwina Stroińska,  15. Karina Pinczuk.