Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego w rozgrywkach SZS w Piłce Siatkowej Plażowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w dn. 10.06.2019r. w ZPO nr3 w Międzyrzecu Podlaskim. Otwarcia dokonali – Dyrektor Szkoły Jolanta Wolanin oraz Wicestarosta Powiatu Bialskiego Janusz Skólimowski.
Zarówno żeńska jak i męska drużyna z Międzyrzeca zajęły trzecie miejsca.
Skład międzyrzeckich drużyn:
IIIm. Julia Norwa/Łucja Niestoruk rezerwowa Izabela Chmielewska,
trener – Grzegorz Kowalczuk,
IIIm. Piotr Małachwiejczyk/Kajetan Trebnio rezerwowy Szymon Żuk,
trener – Sylwester Oksiejuk.
Kolejność końcowa drużyn żeńskich:
1. SP – Świdnik,
2. SP – Batorz,
3. SP – 3 Międzyrzec Podlaski,
4, SP – Kock,
5. SP – Tomaszów Lubelski.
Kolejność końcowa drużyn męskich:
1. SP – Kraśnik,
2. SP – Opole lubelskie,
3. SP – 3 Międzyrzec Podlaski,
4, SP – Świdnik,
5. SP – Lublin.
KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW
I G R Z Y S K A M Ł O D Z I E Ż Y S Z K O L N E J – d z i e w c z ę t a
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Szczebel zawodów: Finał wojewódzki
Termin: 10.06.2019r
Miejsce: boisko Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Leśna 2
Gospodarz zawodów: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej
Wyniki zawodów:
SP 3 Międzyrzec Podlaski – SP 1 Tomaszów Lubelski 2 : 0 ( 15:13, 15:8)
SP Kock – SP Batorz 0 : 2 ( 14:16, 10:15)
SP 1 Tomaszów Lubelski – SP 3 Świdnik 0 : 2 ( 14:16, 4:15)
SP 3 Świdnik – SP 3 Międzyrzec Podlaski 2 : 0 ( 15:5, 15:8)
mecz o III miejsce
SP Kock – SP 3 Międzyrzec Podlaski 1 : 2 ( 6:15, 15:11, 6:11)
Finał
SP Batorz – SP 3 Świdnik 0 : 2 ( 7:15, 9:15)
Kolejność końcowa:
1. SP 3 Świdnik
2. SP Batorz
3. SP 3 Międzyrzec Podlaski
4. SP Kock
5. SP 1 Tomaszów Lubelski
KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW
I G R Z Y S K A M Ł O D Z I E Ż Y S Z K O L N E J – c h ł o p c y
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Szczebel zawodów: Finał wojewódzki
Termin: 10.06.2019r
Miejsce: boisko Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Leśna 2
Gospodarz zawodów: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej
Wyniki zawodów:
SP 18 Lublin – SP 1 Opole Lubelskie 1 : 2 ( 16:14, 12:15, 5:11)
SP 2 Tomaszów Lubelski– SP 3 Międzyrzec Podlaski 0 : 2 ( 9:15, 9:15)
SP 1 Opole Lubelskie – SP 7 Świdnik 2 : 0 ( 15:11, 15:6)
PGm Nr 1 Kraśnik – SP 3 Międzyrzec Podlaski 2 : 1 ( 15:11, 10:15, 11:8)
SP 7 Świdnik – SP 18 Lublin 2 : 0 ( 15:11, 15:10)
SP 2 Tomaszów Lubelski – PGm Nr 1 Kraśnik 0 : 2 ( 15:4, 15:5)
mecz o III miejsce
SP 7 Świdnik – SP 3 Międzyrzec Podlaski 0 : 2 ( 9:15, 9:15)
Finał
SP 1 Opole Lubelskie – PGm Nr 1 Kraśnik 0 : 2 ( 2:15, 7:15)
Kolejność końcowa:
1. PGm Nr 1 Kraśnik
2. SP 1 Opole Lubelskie
3. SP 3 Międzyrzec Podlaski
4. SP 7 Świdnik
5-6.
SP 18 Lublin
SP 2 Tomaszów Lubelski
Dziękujemy:
– Gazeta „Wspólnota Międzyrzecka”,
– Miasto Międzyrzec Podlaski,
– MOSiR Międzyrzec Podlaski,
– Radny Miasta Międzyrzec Podlaski Konrad Karwowski,
– MIKA,
– KRUSZ-BUD.
Foto i komunikaty: dzięki uprzejmości – Stanisław Polaczuk.