Finał Wojewódzki Plażówki.

3 miejsce w województwie Adrian Lesiuk/Tomasz WięckowskiFinał Województwa Lubelskiego II edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej chłopców w kategorii U-11 rocznik 2013 (4 klasa) w Lublinie 26.05.2024r. w rozgrywkach WZPS Lublin. Nasz zespół UKS Trójka Międzyrzec Podlaski: Adrian Lesiuk/Tomasz Więckowski zajął 3 miejsce i uzyskał awans do Mistrzostw Polski. Karol Karwowski zawodnik UKS Trójka i SP-3 SOS Międzyrzec Podlaski zajął 1 miejsce w kategorii U-12 z drużyną z Białej Podlaskiej i awansował na Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu 4-7 lipca 2024 !!

Skład zespołu 4 klasa UKS Trójka SP-3 SOS Międzyrzec Podlaski miejsce 3:
– Adrian Lesiuk (kapitan),
– Tomasz Więckowski,
trener SOS – Wojciech Więckowski.

Kolejność końcowa turnieju mistrzowskiego 4 klasy:
1. SP-4 Łuków I,
2. SP-4 Łuków II,
3. UKS Trójka Międzyrzec Podlaski,
4. LKPS/SP-50 Lublin I,
5. LKPS/SP-50 Lublin II,
6. LKPS/SP-50 Lublin III.

Skład zespołu 5 klasa UKS Trójka SP-3 SOS Międzyrzec Podlaski miejsca 9-13:
– Alan Pawłowski (kapitan),
– Mikołaj Chmielewski,
trener SOS – Wojciech Więckowski.


Wspiera nas w SOS:

– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI.


Fotki: Wojciech Więckowski i Konrad Karwowski.