Finał Mistrzostw Województwa.

UKS Trójka SP-3 SOS Międzyrzec PodlaskiFinał Mistrzostw Województwa Lubelskiego w minisiatkówce chłopców w kategorii dwójek rocznik 2013 w Lublinie 21.04.2024r. w rozgrywkach WZPS Lublin. Nasz zespół UKS Trójka Międzyrzec Podlaski zajął 4 miejsce. Karol Karwowski zawodnik UKS Trójka i SP-3 SOS Międzyrzec Podlaski zajął 1 miejsce w kategorii trójki z drużyną z Białej Podlaskiej i awansował na Mistrzostwa Polski w Katowicach !!

Skład zespołu UKS Trójka SP-3 SOS Międzyrzec Podlaski miejsce 4:
– Tomasz Więckowski (kapitan),
– Nikolas Nowik,
– Łukasz Andrzejewicz (rezerwowy),
trener SOS – Wojciech Więckowski.

Kolejność końcowa turnieju mistrzowskiego 2:
1. SP-4 Łuków I,
2. SP-51 Lublin I,
3. LKPS/SP-50 Lublin,
4. UKS Trójka Międzyrzec Podlaski,
5. SP-4 Łuków II,
6. SP Strzyżew II,
7. SP Strzyżew I,
8. SP-24/TPS Lublin,
9. Arka Chełm,
10. UKS Serbinów Biała Podlaska,
11. UKS Olimp Opole Lubelskie,
12. SP-51 Lublin II.


Wspiera nas w SOS:

– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI.


Foto: Wojciech Więckowski i Konrad Karwowski.