Walentynkowy Turniej Siatkówki. Kadeci z Bia‚łej wracają… z tarczą….

Kochamy Walentynki z Siatkówką

Kochane Walentynki z Siatkówką…

Udział wzięły 4 drużyny. Gra toczyła się do 3 wygranych setów. I tak:
1) ZAWODOWI – UKS Trójka LO Sikorski Juniorzy Mię™dzyrzec Podlaski
0:3 (11:25, 8:25, 18:25) MVP meczu – Karol Bogucki,
2) UKS Trójka MIKA Juniorki Mię™dzyrzec Podlaski – MKS Victoria Parczew (Seniorki)
3:1 (25:13, 22:25, 25:23, 25:10) MVP – Weronika Dybczak,
3) mecz o 3 miejsce: MKS Victoria Parczew – ZAWODOWI
1:3 (20:25,8:25,25:23,25:27) MVP – Artur Duda,
4) FINAŁ o 1 miejsce: UKS Trójka LO Sikorski Juniorzy Mię™dzyrzec Podlaski – UKS Trójka MIKA Juniorki Mię™dzyrzec Podlaski 3:0 (25:14,25:18,25:17)
Najlepszy zawodnik w drużynie Juniorek – Iga Kryń„ska.

Klasyfikacja koń„cowa Turnieju:
1. UKS Trójka LO Sikorski Juniorzy Mię™dzyrzec Podlaski – Puchar Starosty Bialskiego Tadeusza Łazowskiego,
2. UKS Trójka MIKA Juniorki Mię™dzyrzec Podlaski – Puchar Burmistrza Miasta Mię™dzyrzec Podlaski Zbigniewa Kota,
3. ZAWODOWI – Puchar Radnego Miasta Mię™dzyrzec Podlaski Konrada Karwowskiego,
4. MKS Victoria Parczew.
MVP VI Walentynkowego Turnieju Pił‚ki Siatkowej – Marcin Kusznieruk otrzymał‚ Puchar Prezesa UKS Mię™dzyrzecka Trójka w Mię™dzyrzecu Podlaskim Wojciecha Wię™ckowskiego.

Podzię™kowania od uczestników i organizatorów – Konrada Karwowskiego i Wojciecha Wię™ckowskiego dla:
– Starosty Bialskiego Tadeusza Łazowskiego,
– Burmistrza Miasta Mię™dzyrzec Podlaski Zbigniewa Kota,
– Dyrektora MOSiR Arkadiusza Myszki,
– Dyrektora Zespoł‚u Placówek Oś›wiatowych nr 3 Mirosł‚awa Kota,
– Firmy Dr Gerard za sł‚odkie upominki,
– Firmy KRYNICA VITAMIN za napoje.

Skł‚ady drużyn Turnieju Walentynkowego:
– MKS Victoria Parczew: Paulina Grzeszczuk, Asia Bieł„ko, Paulina Zacharczuk, Ilona Gryczuk, Milena Kureniec, Paulina Gawinek, Agnieszka Przekora (Kapitan).
– UKS Trójka LO Sikorski Juniorzy Mię™dzyrzec Podlaski: Dominik Grzyb, Karol Bogucki, Jakub Skólimowski, Łukasz Strep, Karol Zaniewicz (C), Bartosz Roszkowski, Marcin Kusznieruk, Michał‚ Kot.
– UKS Trójka MIKA Juniorki Mię™dzyrzec Podlaski: Alicja Wię™ckowska, Anita Celiń„ska, Aleksandra Chwedoruk, Izabella Czumer, Weronika Dybczak, Iga Kryń„ska (Kapitan).
ZAWODOWI (Mię™dzyrzec Podlaski): Tomasz Oksiejuk (C), Hubert Seweryn, Arkadiusz Nowosielski, Arkadiusz Nowik, Marek Nowik, Jarosł‚aw Siedlanowski, Artur Duda, Konrad Izdebski.

Filmik z Turnieju Walentynkowego –

Dnia 11.II.2015r. rozegrano spotkanie Ligi Wojewółdzkiej Kadetółw: UKS Serbinów Biał‚a Podlaska – UKS Mię™dzyrzecka Trójka MIKA Mie™dzyrzec Podlaski 2:3.