1 TURNIEJ MOSiR TRÓJKA CUP

Zespoły UKS Trójka Międzyrzec Podlaski na 1 Turnieju MOSiR Trójka CUPTURNIEJ MOSiR TRÓJKA CUP chłopców w piłce siatkowej 3×3, rocznik 2012 i młodsi 11.11.2023r. na hali ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.
Organizator: Konrad Karwowski, MOSiR Międzyrzec Podlaski oraz UKS Trójka Międzyrzec Podlaski.

Puchar za 1 miejsce ufundował Radny Powiatu Bialskiego Paweł Litwiniuk, za 2 miejsce dyrektor MOSiR Arkadiusz Myszka, za 3 miejsce Radny Miasta Międzyrzec Podlaski Konrad Karwowski.

Podziękowania ślemy dla Da Grasso, Pani Prezes PSS Społem Elżbiecie Mackiewicz, Dr Gerard, MOSiR Międzyrzec Podlaski, UKS Trójka Międzyrzec Podlaski oraz Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Międzyrzecu Podlaskim.


Eliminacje w grupach:
Grupa 1: SP-Łuków, Lublin I, Trójka II, Serbinów II, Lublin III, Lublin V.

Grupa 2: Serbinów I, Trójka I, Lublin II, Trójka III, Serbinów III, Lublin IV.

Graliśmy 1 set do 25. Wszystkie drużyny rozegrały po 7 spotkań. O godz. 12 uroczyście odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego, po Hymnie zawodnicy otrzymali smaczne przekąski od Naszego Partnera Da Grasso.

Klasyfikacja końcowa Turnieju Niepodległości:
1. SP-4 Łuków (w składzie: Adam Mądry, Antoni Strzelczak, Alan Grzyb),
2. UKS Serbinów I Biała Podlaska (Karol Maj, Karol Karwowski – wypożyczony z UKS Trójka, Kacper Szołucha, rezerwowy Krystian Smoleń),
3. LKPS Lublin I (Bogusz Jakub, Jan Niezgoda, Łubiński Tomasz),
4. LKPS Lublin IV (Jan Mazurek, Kacper Gajowiak, Adrian Stawecki, rez: Antoni Siwiński),
5. UKS Serbinów II Biała Podlaska (Bartek Dejneka, Alan Kupiński, Alex Sagan, rez: Piotr Hryciuk),
6. LKPS Lublin II (Michał Waszczuk, Miłosz Wójcik, Szymon Kujawa),
7. LKPS Lublin III (Mateusz Zadubiec, Mikołaj Gryta, Stanisław Stopa),
8. UKS Trójka I (Pawłowski Alan, Krasuski Dawid, Więckowski Tomasz), trener – Wojciech Więckowski
9. UKS Serbinów III Biała Podlaska (Mateusz Gajosz, Szymon Mochnacz, Karol Wsuł, rezerwowi: Leon Dudziński i Kacper Darczuk),
10. UKS Trójka III (Charczuk Piotr, Makaruk Jakub, Krasuski Kacper, rez: Pękala Eryk), trener – Wojciech Więckowski
11. LKPS Lublin V (Jakub Koguc, Jakub Siwkiewicz,Ksawery Buciński),
12. UKS Trójka II (Chmielewski Mikołaj, Olesiejuk Maciej, Parafiniuk Paweł, rez: Kalinowski Aleksander). trener – Wojciech Więckowski


Wspiera nas:

– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI.




Foto: Wojciech Więckowski.