Sukcesy w młodzieżowej siatkówce

Karol Karwowski, Karol Maj , Krystian Smoleń - rezerwowy.Siatkarze Trójki Międzyrzec na medal. Za nami obfity okres w zmaganiach siatkarzy w mini siatkówce oraz siatkówce plażowej.

Awans do Mistrzostw Polski w mini siatkówce  uzyskał nasz wychowanek Karol Karwowski (UKS Trójka Międzyrzec) wypożyczony do bialskiego Serbinowa, w parze z Karolem Majem zdobyli mistrzostwo województwa lubelskiego oraz awans do Mistrzostw Polski w Gliwicach. W trakcie przygotowań do Mistrzostw Polski nasza para w Wołominie w Ogólnopolskim Memoriale im. Jarosława Florczaka wywalczyła brązowy medal. Następnie w silnie obsadzonym turnieju w Tomaszowie Mazowieckim nasi podopieczni wywalczyli piąte miejsce. Do czwartego miejsca zabrakło zaledwie jednego punktu.

Głośno zrobiło się po występie naszych plażowiczów, Kacper Roszkowski ( UKS Trójka Międzyrzec Podlaski ) w parze z Bartoszem Mazurem ( UKS Serbinów Biała Podlaska) uzyskali awans do Mistrzostw Polski w kategorii Kadet oraz Junior. Według opinii trenerów nasz team ma ogromne możliwości wywalczyć historyczny wynik w województwie lubelskim.

Nasz wychowanek Kacper Roszkowski reprezentujący warszawskie liceum zdobył złoty medal podczas rozgrywanej w Białej Podlaskiej, Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej.

Warto wspomnieć o sukcesach najmłodszych siatkarzy UKS Trójki. Zuzanna Śliwa w singlach wywalczyła brązowy  medal w Mistrzostwach Województwa zaś Tomasz Więckowski srebro.


Info i foto: Konrad Karwowski.