Siatkarze TRÓJKI znają rywali

SEZON 2021-2022Polski Związek Siatkówki opublikował rozkład spotkań II ligi mężczyzn w sezonie 2021/22.

Polski Związek Piłki Siatkowej wraca do systemu gry w czterech zamiast w sześciu grupach w II lidze mężczyzn. Grupy liczyć będą 12, 13 lub 14 zespołów, co oznacza, że na tym szczeblu rozgrywkowym o dwa miejsca premiowane awansem do I ligi walczyć będzie 51 drużyn.

Przed startem kolejnego sezonu drugoligowych zmagań siatkarzy, kibice TRÓJKI MIĘDZYRZEC PODLASKI mają już jasność co do składu grupy II. Awansował do pierwszej ligi zespół Legii Warszawa, nie zobaczymy już spadkowiczów AZS UWM Olsztyn i Bestios Białystok, których zastąpią w drugoligowej stawce przeniesione z grupy III: MKS Bzura Ozorków (5 miejsce) i MMKS Lotnik Łęczyca (6 miejsce),  z grupy VI: KS Arka Tempo Chełm (2 miejsce), Enea KKS Kozienice (3 miejsce), beniaminek Huragan Wołomin i spadkowicz z I Ligi BAS Białystok.

Skład grupy II 2 ligi mężczyzn na sezon 2021/22 przedstawia się następująco:

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
KS Camper Wyszków
KS Metro Warszawa
MOS Wola Warszawa
UKS Centrum Augustów
UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
KS Arka Tempo Chełm
BAS Białystok
MMKS Lotnik Łęczyca
Huragan Wołomin
Enea KKS Kozienice
MKS Bzura Ozorków

Podopieczni trenera Marcina Śliwy rozpoczną kampanię 2021/22 od wyjazdowego spotkania z UKS Centrum Augustów , zaplanowanego w sobotę 2 października. Pierwszy mecz domowy TRÓJKA rozegra w 3 kolejce przypadającej na sobotę 16 października, kiedy to przeciwnikiem międzyrzeczan będzie MMKS Lotnik Łęczyca.

Pełny terminarz spotkań TRÓJKI w zakładce – II LIGA MĘŻCZYZN 2021-2022

Wspiera nas:

– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI.