Wojewódzka Liga Kadetów dnia 06.01.2017r.:
UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski – TPS Lublin 3:0
(25:18, 25:20, 25:23). MVP – Męczyński Rafał (nr16-Trójka).
Wojewódzka Liga juniorów dnia 06.01.2017r.:
UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski – TPS Lublin 3:1
(25:18, 22:25, 25:16, 25:11). MVP – Bogucki Michał (nr1-Trójka).
Wojewódzka Liga Kadetek dnia 07.01.2017r.:
UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski – SKS Szóstka Biała Podlaska 0:3 (8:25, 15:25, 3:25).
Najlepsza z Międzyrzeca – Węgrzynia Julia (nr21-Trójka).
II Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn 07.01.2017r.:
UKS Centrum Augustów – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 3:0
(25:22, 25:15, 25:19).
Skład wyjściowy kadetów międzyrzeckich:
– Szabaciuk Bartosz (nr2-kapitan rozgrywający),
– Borowicz Jakub (nr3 środkowy),
– Hryciuk Sebastian (nr6 przyjmujący),
– Kowalski Igor (nr7 środkowy),
– Jurkowski Damian (nr8 przyjmujący),
– Męczyński Rafał (nr16 atakujący),
– Małachwiejczyk Eryk (nr14-libero).
Trener – Zbigniew Bernat.
Na zmianę wchodzili:
Gutowski Eryk (nr4) ,
oraz:
Małachwiejczyk Piotr (nr11), Korniluk Michał (nr18).
Tabela
Miejsce | Zespół | Mecze | Punkty | Sety | Małe punkty |
1 | UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski |
9 | 18 | 27:1 | 694:441 |
2 | MKS Kraśnik | 7 | 13 | 19:6 | 583:484 |
3 | TPS Lublin | 8 | 13 | 15:13 | 615:587 |
4 | ASPS Avia Świdnik | 8 | 12 | 15:13 | 620:596 |
5 | LKS Cisy Nałęczów | 8 | 9 | 3:22 | 428:612 |
6 | UKS Serbinów Biała Podlaska | 6 | 8 | 11:12 | 487:476 |
7 | UKS Tempo Chełm | 8 | 8 | 1:24 | 390:621 |
Skład wyjściowy juniorów międzyrzeckich:
– Skólimowski Jakub (nr2 przyjmujący),
– Zaniewicz Karol (nr5-kapitan rozgrywający),
– Męczyński Rafał (nr6 atakujący),
– Kowalski Igor (nr7 środkowy),
– Jurkowski Damian (nr8 przyjmujący),
– Stachnio Piotr (nr10 środkowy),
– Bogucki Michał (nr1 libero)
Trener – Sylwester Kasjaniuk.
Na zmianę wchodzili:
Szabaciuk Bartosz (nr15), Strep Łukasz (nr11),
oraz:
Roszkowski Bartosz (nr3), Borowicz Jakub (nr13).
Tabela
Miejsce | Zespół | Mecze | Punkty | Sety | Małe punkty |
1 | UKS Serbinów Biała Podlaska | 8 | 15 | 21:6 | 652:545 |
2 | UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski |
8 | 15 | 22:8 | 723:580 |
3 | UKS Tempo Chełm | 8 | 11 | 10:19 | 599:658 |
4 | TPS Lublin | 7 | 10 | 12:16 | 575:625 |
5 | MKS Skałka Annopol | 7 | 9 | 14:19 | 669:725 |
6 | ŁKS Orlęta Łuków | 8 | 9 | 11:22 | 645:730 |
Skład wyjściowy międzyrzeckich kadetek:
– Więckowska Alicja (nr2-kapitan przyjmująca),
– Szymona Oliwia (nr3 rozgrywająca),
– Iwanowska Julia (nr8 atakująca),
– Plewka Julia (nr10 przyjmująca),
– Wasąg Katarzyna (nr12 środkowa),
– Sierhej Daria (nr18 środkowa),
– Tchórzewska Marta (nr1 libero),
na zmianę wchodziły:
– Sokólska Klaudia (nr17),
– Węgrzyniak Julia (nr21),
– Chmielewska Iza (nr15),
– Norwa Julia (nr23).
Trener – Wojciech Więckowski.
Tabela
Miejsce | Zespół | Mecze | Punkty | Sety | Małe punkty |
1 | TPS Lublin | 12 | 23 | 34:8 | 1021:711 |
2 | SKS Szóstka Biała Podlaska | 11 | 20 | 30:8 | 892:664 |
3 | SL Salos Kalina Lublin | 11 | 20 | 27:8 | 854:645 |
4 | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 10 | 16 | 19:13 | 738:566 |
5 | TPS II Lublin | 11 | 15 | 17:22 | 809:815 |
6 | MKS Kraśnik | 12 | 15 | 11:29 | 728:944 |
7 | UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski |
12 | 15 | 10:27 | 631:848 |
8 | KS Polesie Kock | 11 | 11 | 0:33 | 349:829 |
Dziękujemy:
– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI,
– MIKA.