Odkrywamy karty na sezon 2020/2021

Odkrywamy karty na sezon 2020/2021. Dziś prezentujemy zawodników, którzy będą reprezentować UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI.
Trener – Marcin Śliwa.


Jako pierwszy zgłasza się „BUSZMEN” – Tomasz Nowacki związany z klubem od zawsze, a dokładnie od IV klasy sportowej siatkarskiej w Szkole Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. To „LOCZEK” wywalczył w 2012 roku awans UKS TRÓJKA do II Ligi i od tego czasu jest z nami na dobre i na złe.


Rozgrywają Tomasz Nowacki i Damian Roszkowski 17.04.2013


Bardzo cieszymy się, że kolejnym zawodnikiem, który reprezentuje barwy TRÓJECZKI  w sezonie 2020/2021 jest także wychowanek naszego klubu. Mowa o Damianie Roszkowskim, który jest równorzędnym partnerem dla Tomasz Nowackiego na rozegraniu.


Trzeci w kolejności na liście zawodników UKS TRÓJKI melduje się atakujący, którego już od kilku lat można oglądać na międzyrzeckiej hali. Ten zawodnik, tak jak dwaj prezentowani wcześniej, przed laty reprezentował UKS TRÓJKA na drugoligowych parkietach a mowa o Patryku Sobieszczaku.


Patryk Sobieszczak w meczu z MOS Warszawa 20.10.2012


Na pozycji LIBERO, czyli specjalistą od gry w defensywie będzie Maciej Bielecki. Wychowanek UKS Serbinów Biała Podlaska, który siatkarskie szlify zdobywał pod okiem Macieja i Joanny Sobieraj.


W naszej drużynie na pozycji LIBERO będziemy mieć bratobójczą rywalizację. Maciek Bielecki o miejsce na boisku będzie walczył z młodszym bratem Michałem Bieleckim.


Zawodnikiem, który po raz pierwszy zaprezentuje się w hali TRÓJKI będzie Kamil Kryszczuk. Kamil zagra na pozycji przyjmującego, ma dopiero 19 lat i jest wychowankiem KPS Siedlce. Młodemu zawodnikowi życzymy perfekcyjnych przyjęć i samych punktowych ataków.


Na pozycji przyjmującego zagra drugi wychowanek KPS Siedlce – Michał Gołębiowski. Michał z międzyrzecką siatkówką jest już drugi rok a kibicom dał się poznać z jak najlepszej strony. Liczymy, że w tym sezonie będzie jeszcze lepiej.


Na przyjęciu z Michałem i Kamilem o miejsce w wyjściowym składzie będzie rywalizował nasz kolejny wychowanek – Damian Jurkowski. Ten młody i perspektywiczny zawodnik z Międzyrzeca z pewnością będzie silnym punktem zespołu.


Na pozycji środkowego bloku zobaczymy Jakuba Gaładynę. Kuba pochodzi z Ostrołęki i jest wypożyczony z klubu sportowego SPS Volley Ostrołeka. Jest jednym z najwyższych zawodników naszej drużyny, mierzy 201 cm, co podczas gry na siatce będzie kluczowe dla naszego zespołu.


Czwartym zawodnikiem, który uzupełnia przyjęcie naszego zespołu jest Jan Niziński. Wychowanek KS METRO WARSZAWA, obecnie student kierunku fizjoterapii na AWF w Białej Podlaskiej. Ostatnie dwa lata reprezentował także swoją uczelnie w rozgrywkach akademickich w województwie.


Zawodnikiem znanym nam na pozycji środkowego bloku i ataku jest Bartosz Matraszek, który powraca do Międzyrzeca po kilkuletniej przerwie. Myślę, że doświadczenie Bartosza będzie procentowało w grze naszej ekipy.


Partnerem dla Patryka Sobieszczaka na pozycji atakującego jest Michał Lechowski. Zawodnik ten pojawiał się na międzyrzeckim parkiecie już w zeszłym sezonie. Jest wychowankiem RKS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI.


Rozegranie uzupełnia Hubert Jankuniec. Ten młody zawodnik ostatnie lata grał w KS AZS AWF Biała Podlaska a jako młodzieżowiec w AZS UWM Olsztyn.


Zamykamy skład najwyższym środkowym – Michał Trąbka. Wychowanek TPS LUBLIN, którego talent wyłowił trener Jacek Rutkowski. O Michale z pewnością nie powiemy mały, gdyż mierzy 202 cm wzrostu. Ostatnie trzy lata spędził w AKS RESOVIA RZESZÓW, z którą zdobył Mistrzostwo Polski Kadetów w 2018 roku oraz 5 miejsce w finałach Mistrzostw Polski Juniorów w zakończonym sezonie.


Informacja dzięki: Konrad Karwowski.


Wspierają nas:
– Gazeta „Wspólnota Międzyrzecka”,

– Miasto Międzyrzec Podlaski.