O PUCHAR KINDER+SPORT 2019!!!!!!

Międzyrzec ("4") - Kornelia Wasiluk, Gabriela Markowska, Ola Maksymiuk, Zuzanna Franczuk, Łukasz Wasąg.Drużyny dziewcząt UKS „Międzyrzecka Trójka” MIKA na Turnieju Mistrzostw Województwa w Świdniku 14.04.2019r. „Finał Kinder+Sport 2019”:
7 miejsce „dwójka”, – 4 m. „trójka”, – 4m. „czwórka”.
Najlepsza zawodniczka z Międzyrzeca – Zuzanna Franczuk („4”, nr 6).

♠ w kategorii Żuczki w „Dwójkach” zajęła 7 miejsce na 16 drużyn:
– Oliwia Daniluk (kapitan),
– Aleksandra Smolińska,
trener – Wojciech Więckowski,

Klasyfikacja końcowa Dwójki:
1. UKS „Skałka” Annopol 1,
2. UKS „Jagiellończyk” Biała Podlaska I,
3. SP 32 Lublin,
4. SKS „Szóstka” Biała Podlaska II,
5. SKS „Szóstka” Biała Podlaska I,
6. MKS „AVIA” Świdnik II,
7. UKS „Międzyrzecka Trójka” MIKA Międzyrzec Podlaski,
8. SP 7 Lublin,
9. SP 24 Lublin,
10. UKS „Tempo” Chełm,
11. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski 5,
12. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski 6,
13. UKS „Skałka” Annopol 2,
14. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski 7,
15. MKS „AVIA” Świdnik III,
16. UKS Olimp Opole Lubelskie.

♣ w kategorii Krasnale w „Trójkach” zajęły 4 miejsce na 12 zespołów:
– Zuzanna Mróz (kapitan),
– Julia Hryciuk,
– Klaudia Szyndler,
– Aleksandra Marciniuk (rezerwowa),
trener – Wojciech Więckowski,

Klasyfikacja końcowa Trójki:
1. UKS „Jagiellończyk” Biała Podlaska I,
2. SKS „Szóstka” Biała Podlaska I,
3. MKS „Skałka” Annopol,
4. UKS „Międzyrzecka Trójka” MIKA Międzyrzec Podlaski I,
5. UKS „Start” Tomaszów Lubelski,
6. SP 32 Lublin,
7. SP 7 Lublin,
8. MKS Kraśnik I,
9. MKS „AVIA” Świdnik,
10. MKS II LO Chełm,
11. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski,
12. MKS Kraśnik II.

♥ w kategorii Skrzaty w „Czwórkach” zajęły 4 miejsce na 10 ekip:
– Gabriela Markowska (kapitan),
– Zuzanna Franczuk,
– Aleksandra Maksymiuk,
– Kornelia Wasiluk,
trener – Łukasz Wasąg.

Klasyfikacja końcowa Czwórki:
1. SL Kalina Salos Lublin,
2. UKS „Jagiellończyk” Biała Podlaska I,
3. UKS „Jagiellończyk” Biała Podlaska II,
4. UKS „Międzyrzecka Trójka” MIKA Międzyrzec Podlaski,
5. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski,
6. SP 7 Lublin II,
7. SP 7 Lublin I,
8. MKS Kraśnik,
9. MKS „Avia” Świdnik,
10. UKS „Start” Tomaszów Lubelski.


Drużyny dziewcząt UKS Międzyrzecka Trójka MIKA w Międzyrzecu Podlaskim zakwalifikowane do Finału Mistrzostw Województwa w Świdniku:

– w kategorii Żuczki w „Dwójkach” zajęła 4 miejsce po 3 turniejach eliminacyjnych:
– Oliwia Daniluk (kapitan),
– Aleksandra Smolińska,
trener – Wojciech Więckowski,

– w kategorii Krasnale w „Trójkach” zajęły 3 miejsce po 3 turniejach eliminacyjnych:
– Zuzanna Mróz (kapitan),
– Julia Hryciuk,
– Klaudia Szyndler,
– Aleksandra Marciniuk (rezerwowa),
trener – Wojciech Więckowski,

– w kategorii Skrzaty w „Czwórkach” zajęły 3 miejsce po 3 turniejach eliminacyjnych:
– Gabriela Markowska (kapitan),
– Zuzanna Franczuk,
– Aleksandra Maksymiuk,
– Kornelia Wasiluk,
trener – Łukasz Wasąg.


 

Zespoły zakwalifikowane do Turnieju Wojewódzkiego 2019:

Rejon północny Dwójki:
1. UKS „Jagiellończyk” Biała Podlaska I,
2. SKS „Szóstka” Biała Podlaska II,
3. SKS „Szóstka” Biała Podlaska I,
4. UKS „Międzyrzecka Trójka” MIKA Międzyrzec Podlaski.

Rejon wschodni Dwójki:
1. MKS „AVIA” Świdnik I,
2. UKS „Tempo” Chełm,
3. MKS „AVIA” Świdnik III.

Rejon południowy Dwójki:
1. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski 5,
2. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski 7,
3. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski.
4. UKS „Skałka” Annopol 1,
5. UKS „Skałka” Annopol 2,
6. UKS Olimp Opole Lubelskie.

Lublin Dwójki:
1. SP 32 Lublin,
2. SP 7 Lublin,
3. SP 24 Lublin.


Rejon północny Trójki:
1. UKS „Jagiellończyk” Biała Podlaska I,
2. SKS „Szóstka” Biała Podlaska I,
3. UKS „Międzyrzecka Trójka” MIKA Międzyrzec Podlaski I.

Rejon wschodni Trójki:
1. MKS II LO Chełm,
2. MKS „AVIA” Świdnik.

Rejon południowy Trójki:
1. UKS „Start” Tomaszów Lubelski,
2. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski,
3. UKS „Skałka” Annopol,
4. MKS Kraśnik I,
5. MKS Kraśnik II.

Lublin Trójki:
1. SP 7 Lublin,
2. SP 32 Lublin.


Rejon północny Czwórki:
1. UKS „Jagiellończyk” Biała Podlaska I,
2. UKS „Jagiellończyk” Biała Podlaska II,
3. UKS „Międzyrzecka Trójka” MIKA Międzyrzec Podlaski.

Rejon wschodni Czwórki:
1. MKS II LO Chełm.

Rejon południowy Czwórki:
1. UKS „Start” Tomaszów Lubelski,
2. UKS „Sokół” Tomaszów Lubelski.

Lublin Czwórki:
1. SL Kalina Salos
2. SP 7 Lublin II,
2. SP 7 Lublin I.


Dziękujemy:
– MIKA,
– Rodzicom Oliwii Daniluk,
 
– Miasto Międzyrzec Podlaski,
– Gazeta „Wspólnota Międzyrzecka”.


Międzyrzec ("3") - Julia Hryciuk, Zuzanna Mróz, Klaudia Szyndler, Ola Marciniuk.


Międzyrzec ("2") - Aleksandra Smolińska, Oliwia Daniluk.