O PUCHAR KINDER+SPORT 2019!!! Finał Rejonu Bialskiego „4” Chłopców.

Międzyrzec I ("3") - Julia Hryciuk, Klaudia Szyndler, Zuzanna Mróz i Martyna Chibowska.♠ 2 Turniej Eliminacyjny Dziewcząt Rejon Północny Województwa Lubelskiego w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport 17.03.2019r. w Szóstce Biała Podlaska.
Najlepsza zawodniczka z Międzyrzeca – Julia Hryciuk (kategoria trójki).
Drugie miejsce w Finale Rejonu Bialskiego w Piłce Siatkowej Chłopców „4”– Igrzyska Dzieci w SP nr 6 w Białej Podlaskiej w dniu 19.03.2019r. wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.


Skład drużyny z Międzyrzeca:

– Chilicki Bartłomiej (rocznik 2006),
– Kiereczyński Maciej (2006),
– Kot Samuel (2006),
– Kurczyński Mateusz (2007),
– Roszkowski Kacper (2006),
– Sadłoń Kacper (2006),
– Szczypiński Jakub (2006),
– Wieczorek Gabriel (2006),
– Złotkowski Maciej (2007),
trener – Zbigniew Bernat.

Eliminacje systemem każdy z każdym:

Międzyrzec – Strzyżew 2:0,
Międzyrzec – Sosnowica 2:1,
Biała Podlaska – Międzyrzec 2:1

Kolejność końcowa:
1. SP-6 Biała Podlaska,
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim,
3. SP-Sosnowica,
4. SP-Strzyżew.



Drużyny UKS Międzyrzecka Trójka MIKA:

– w kategorii Żuczki w Dwójkach zajęła 5 miejsce na 25 drużyn:
– Oliwia Daniluk (kapitan),
– Aleksandra Smolińska,
trener – Wojciech Więckowski,

– w kategorii Krasnale w Trójkach zajęły 3 i 9 miejsce na 13 zespołów:
3m. Międzyrzec I:
– Zuzanna Mróz (kapitan),
– Julia Hryciuk,
– Klaudia Szyndler,
– Martyna Chibowska (rezerwowa),
9m. Międzyrzec II:
– Aleksandra Marciniuk (kapitan),
– Amelia Cisak,
– Maja Kułak,
trener – Wojciech Więckowski,

– w kategorii Skrzaty w Czwórkach zajęły 4 miejsce na 8 ekip:
– Gabriela Markowska (kapitan),
– Zuzanna Franczuk,
– Aleksandra Maksymiuk,
– Kornelia Wasiluk,
trener – Łukasz Wasąg.

Kolejność końcowa turnieju czwórek:
1. UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska,
2. UKS Jagiellończyk II Biała Podlaska,
3. SKS Szóstka I Biała Podlaska,
4. UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski, 
5. SKS Szóstka II Biała Podlaska,
6. UKS Jagiellończyk III Biała Podlaska,
7. SP-5 I Łuków,
8. SP-5 II Łuków.

Kolejność końcowa turnieju trójek:
1. UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska,
2. SKS Szóstka I Biała Podlaska,
3. UKS Międzyrzecka Trójka I Międzyrzec Podlaski,
4. Wojcieszków I,
5. SKS Szóstka II Biała Podlaska,
6. UKS Jagiellończyk II Biała Podlaska,
7. SP-4 II Łuków,
8. SP-4 I Łuków,
9. UKS Międzyrzecka Trójka II Międzyrzec Podlaski,
10. SP-4 III Łuków,
11. UKS Jagiellończyk III Biała Podlaska,
12. UKS Jagiellończyk IV Biała Podlaska
13. Wojcieszków II.

Kolejność końcowa turnieju dwójek:
1. UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska,
2. SKS Szóstka II Biała Podlaska,
3. SKS Szóstka I Biała Podlaska,
4. SKS Szóstka V Biała Podlaska,
5. UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski,
6. Kock I
7. UKS Jagiellończyk II Biała Podlaska,
8. SKS Szóstka VIII Biała Podlaska,
9. SKS Szóstka III Biała Podlaska,
10. UKS Jagiellończyk III Biała Podlaska,
11. Wojcieszków,
12. SKS Szóstka VII Biała Podlaska,
13. UKS Jagiellończyk IV Biała Podlaska,
14. SKS Szóstka VI Biała Podlaska,
15. SKS Szóstka IV Biała Podlaska,
16. UKS Jagiellończyk V Biała Podlaska,
17-20.
Kock V,
SP-4 III Łuków,
SP-4 I Łuków,
Kock II,
21-24.
SP-4 II Łuków,
Kock III,
Kock IV,
UKS Jagiellończyk VI Biała Podlaska,
25. UKS Jagiellończyk VII Biała Podlaska.

Kolejne Turnieje eliminacyjne do Finału Mistrzostw Województwa w Świdniku:
– 31 marzec (niedziela) Jagiellończyk Biała Podlaska,
– 06 kwietnia (sobota) Szóstka Biała Podlaska.


Dziękujemy:
– Miasto Międzyrzec Podlaski,
– Gazeta „Wspólnota Międzyrzecka”.


Międzyrzec ("4") - Łukasz Wasąg, Gabriela Markowska, Zuzanna Franczuk, Ola Maksymiuk, Kornelia Wasiluk.


Międzyrzec ("2") - Oliwia Daniluk , Aleksandra Smolińska.


Międzyrzec II ("3") - Maja Kułak, Amelia Cisak, Aleksandra Marciniuk.


2 miejsce w Finale Rejonu w Piłce Siatkowej Czwórek 2019