Młodziczki na piątkę w III Turnieju.

UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski na III Turnieju o Mistrzostwo Młodziczek 2016

UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski na III Turnieju Młodziczek 2016

Piąte miejsce UKS Międzyrzecka TrĂłjka MIKA Międzyrzec Podlaski w III Turnieju o Mistrzostwo woj. lubelskiego Młodziczek (rocznik 2001) – Biała Podlaska dn. 30-31.01.2016r.
Wyróżniona zawodniczka w międzyrzeckiej drużynie:
Alicja Więckowska (nr 3, pozycja – przyjmująca).
W turnieju mistrzowskim uczestniczyło 15 zespołów.
W I Lidze wystąpiły: TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, UKS Remis Świdnik, UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski, TPS Lublin, MKS Kraśnik I, UKS 9/Dragon Wojcieszków, TPS Szóstka I Biała Podlaska, TPS Szóstka II Biała Podlaska.
W II Lidze grały: Tempo/MKS II LO Chełm, Gimnazjum SOS nr 5 w Lublinie, MKS Kraśnik II, SL Salos Lublin, MKS Skałka Annopol, UKS Jagiellończyk Biała Podlaska, ZS nr 1 /UKS Olimp Opole Lubelskie.
W sobotę UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski w grupie B uległ 0:2 w setach UKS Remis Świdnik (1 miejsce w turnieju) i 0:2 TPS Lublin (3 miejsce w turnieju) oraz ograł 2:0 UKS 9/Dragon Wojcieszków zajmując trzecie miejsce w grupie.
W niedzielę w meczu półfinałowym o miejsca 5-8 UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski wygrywa 2:0 w setach z MKS Kraśnik I (zapewniamy sobie pozostanie w I Lidze na IV Turnieju w Tomaszowie Lub. w dn. 19-20 marzec). W meczu finałowym o miejsca 5-6 ponownie rozbijamy 2:0 UKS 9/Dragon Wojcieszków, który sensacyjnie eliminuje 2:0 TPS Szóstka II Biała Podlaska (bialczanki spadają do II Ligi).
Skład naszej drużyny:
– Chodzińska Karolina,
– Domańska Anna,
– Iwanowska Julia,
– Marciniuk Dorota (Libero-2),
– Pawłowska Julia,
– Plewka Julia,
– Sidorczuk Weronika,
– Sierhej Daria,
– SokĂłlska Klaudia,
– Suśniak Dominika,
– Szymona Oliwia (Kapitan),
– TchĂłrzewska Marta (Libero-1),
– Wasąg Katarzyna,
– Więckowska Alicja.
Trener: Wojciech Więckowski.
Kolejność końcowa w I Lidze na III Turnieju:
1. UKS Remis Świdnik,
2. TPS Szóstka I Biała Podlaska,
3. TPS Lublin,
4. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski,
5. UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski,
6. UKS 9/Dragon Wojcieszków,
7. TPS Szóstka II Biała Podlaska (spadek do II Ligi),
8. MKS Kraśnik I (spadek do II Ligi),

9. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska (awans do I Ligi),
10. MKS Kraśnik II (awans do I Ligi).
Ostatni IV Turniej Nadziei Olimpijskich w dniach 19-20 marzec 2016r w Tomaszowie Lubelskim.