Mistrzostwo Województwa LO ! Gimnazjaliści Mistrzami Rejonu!

Mistrzowie Województwa w Piłce Siatkowej Licealiada 2016

Mistrzowie Województwa w Piłce Siatkowej Licealiada 2016

Mistrzowie Województwa  Chłopców siatkarskich z Międzyrzecu Podlaskim oraz piąte miejsce w Województwie Dziewcząt Licealiada w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. Mistrzowie Rejonu w Gimnazjadzie z Gimnazjum nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim Wielkie Gratulacje !

W rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w Finale Rejonu Piłki Siatkowej Chłopców Gimnazjada w Parczewie dnia 11 marca 2016r. uczniowie Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski zwyciężyli w Szóstkach Siatkarskich zajmując pierwsze miejsce.

Uzyskali awans do Finału Mistrzostw Województwa w Gimnazjadzie 30.03.2016r. w Biłgoraju.

Opiekun/Trener: Zbigniew Bernat!

W rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w Finale Wojewódzkim Piłki Siatkowej Dziewcząt Licealiada w Świdniku dnia 09 marca 2016r. uczennice Liceum Ogólnokształcącego €“ Sikorski Międzyrzec Podlaski w Szóstkach Siatkarskich€ zajęły piąte miejsce.

Opiekun/Trener: Marcin Śliwa!

W rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w Finale Wojewódzkim Piłki Siatkowej Chłopców Licealiada w Białej Podlaskiej dnia 10 marca 2016r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Sikorski Międzyrzec Podlaski zwyciężyli  w Szóstkach Siatkarskich zajmując pierwsze miejsce.

Uzyskali awans do Finału Mistrzostw Polski w Licealiadzie 2016r.

Opiekun/Trener: Marcin Śliwa!

Dodaj komentarz.