Mistrzostwo w Gimnazjadzie Siatkarzy.

Mistrzowie Powiatu 2016

Mistrzowie Powiatu 2016

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców z Gimnazjum Sportowego Nr3 w Międzyrzecu Podlaskim w dniu 28.01.2016r. w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego.
W Finale Powiatu w Gimnazjadzie , klasa III siatkarska, rocznik 2000 i młodsi, wystąpiła w składzie:
– Hryciuk Sebastian,
– Gutowski Eryk,
– Jurkowski Damian,
– Karpowicz Kacper,
– Kowalski Igor,
– Męczyński Rafał,
– Małachwiejczyk Eryk,
– Szabaciuk Bartosz,
– Trocewicz Tomasz,
– Świderski Igor,
– Borowicz Jakub.
Trener – Zbigniew Bernat.
Gimnazjum Sportowe Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w meczu finałowym o mistrzostwo powiatu pokonało w setach: 2:0 (25:9,25:6) Gimnazjum w Kodniu.
W eliminacjach do meczu finałowego Gimnazjum w Kodniu wygrało 2:0 (25:14,25:14) z Gimnazjum w Rokitnie i 2:1 (21:25,26:24,15:11) Gimnazjum w Wisznicach. W meczu o trzecią lokatę Gimnazjum w Wisznicach pokonało 2:0 (25:16,25:16) Gimnazjum w Rokitnie.
Kolejność końcowa Gimnazjady Chłopców:
1. Gimnazjum Sportowe Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim,
2. Gimnazjum w Kodniu,
3. Gimnazjum w Wisznicach,
4. Gimnazjum w Rokitnie.
Międzyrzecka drużyna wywalczyła Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego za zajęcie 1-ego miejsca w Finale Powiatu Bialskiego w Piłce Siatkowej Chłopców w Gimnazjadzie w Międzyrzecu Podlaskim w dniu 28 stycznia 2016r. i otrzymała awans do zawodów rejonowych w dniu 11 marca (piątek) w Parczewie. Dziękujemy za otrzymaną pomoc Dyrektorowi Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 i Burmistrzowi Miasta Międzyrzeca Podlaskiego.

Dodaj komentarz.