Mistrzostwa Województwa(1).

Finaliści w kategorii czwórek siatkarskich.XXVIII edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving – I Turnieje Eliminacyjne Rejon Północ Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Minisiatkówce 2, 3 i 4 w sezonie 2021/2022 w Międzyrzecu Podlaskim dziewczęta w dn. 26.03.2022r. i chłopcy dn. 27.03.2022r.

Organizator: UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI i WZPS w Lublinie.

Dziewczęta:
  ◊ rocznik 2010 i młodsze zajęły IV, XIII, XIV i XVII miejsce w kategorii trójek (krasnale),
skład drużyn UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI:
4m.
– Aleksandra Śliwa,
– Daria Sidorczuk,
– Iga Romowska,
13m.
– Martyna Małachwiejczyk,
– Karolina Matacz,
– Anastazja Wierzejska,
14m.
– Liwia Pietruk,
– Natalia Lipnicka
– Julia Łosicka,
17m.
– Julia Nowosielska,
– Maja Hukaluk,
– Kinga Dybczak,
trener – Kacper Nowicki.

 

  1. SKS Szóstka i Biała Podlaska
  2. UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska
  3. SKS Szóstka II Biała Podlaska
  4. UKS Trójka Miedzyrzec Podlaski
  5. UKS Jagiellończyk III Biała Podlaska
  6. SKS Szóstka III Biała Podlaska
  7. UKS Jagiellończyk II Biała Podlaska
  8. SP Stoczek Łukowski I
  9. KS Olimpia Jabłoń II
  10. KS Polesie Kock I
  11. KS Olimpia Jabłoń I
  12. KS Polesie Kock II
  13. UKS Trójka II Międzyrzec Podlaski
  14. UKS Trójka III Międzyrzec Podlaski
  15. UKS Orlik SP 4 Łuków
  16. SP Stoczek Łukowski II
  17. UKS Trójka IV Międzyrzec Podlaski


Chłopcy:
  ◊ rocznik 2011 i młodsi Karol Karwowski (wypożyczony z UKS Trójka Międzyrzec Podlaski do UKS Serbinów Biała Podlaska) zajął I miejsce w kategorii dwójek (żuczki),
skład drużyny UKS Serbinów Biała Podlaska:
– Gwiaździński Michał,
– Mościcki Hubert,
– Karwowski Karol,
trener – Joanna Sobieraj,


 

◊ rocznik 2010 i młodsi zajął IV miejsce w kategorii trójek (krasnale),
skład drużyny UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI:
– Jakub Szyndler,
– Filip Lubiejewski,
– Michał Petruczenko,
oraz
– Krystian Mazurek,
– Antoni Czapliński,
trener – Damian Jurkowski.

 

  1. SP 4 Łuków I
  2. UKS Serbinów II Biała Podlaska
  3. UKS Serbinów I Biała Podlaska
  4. UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
  5. UKS Serbinów III Biała Podlaska
  6. SP 4 Łuków II
  7. UKS Serbinów IV Biała Podlaska
  8. SP 4 Łuków IV
  9. Zodiak Sosnowica
  10. SP 4 Łuków III

 

◊ rocznik 2009 i młodsi zajął II miejsce w kategorii czwórek (skrzaty),
skład drużyny UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI:
– Karol Więckowski (kapitan),
– Bartłomiej Oleksiuk,
– Maksymilian Wysokiński,
– Tomasz Więckowski,
oraz
– Gabriel Łosicki,
– Karol Bartoszuk,
trener – Wojciech Więckowski.

 

  1. UKS Serbinów I Biała Podlaska
  2. UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
  3. SP 4 Łuków
  4. UKS Serbinów II Biała Podlaska
  5. AS Łuków

 


Wspiera nas:
– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI,
– MIKA.


Foto: Wojciech Więckowski, Konrad Karwowski, Marcin Śliwa.


4 miejsce trójek UKS TRÓJKA.


2 miejsce czwórek UKS TRÓJKA


4 miejsce trójek UKS TRÓJKA.


1 m. dwójek UKS Serbinów Biała Podlaska z Karolem Karwowskim.