Mistrzostwa Województwa Młodzików.

Finał Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Plażowej Młodzików w Międzyrzecu Podlaskim w dniu 17.06.2017r. na obiektach ZPOnr 3. Trzecią lokatę wywalczyła drużyna – Wiktor Terlikowski nr2/Kajetan Trebnio nr1 (UKS Międzyrzecka Trójka MIKA) oraz AWANS.

Eliminacyjne mecze turnieju młodzików przy 10 ekipach:
1. Wiktor Terlikowski/Kajetan Trebnio – Kamil Palec/Miłosz Sztal (UKS Tempo II Chełm) 21:17,
2. Wiktor Terlikowski/Kajetan Trebnio – Gabriel Oszust/Łukasz Pętek (UKS Olimp I Opole Lubelskie) 15:21,
3. Ćwierćfinał o wejście do pierwszej czwórki:
Wiktor Terlikowski/Kajetan Trebnio – Jakub Duda/Michał Frączek (UKS Olimp II Opole Lubelskie) 22:20,
4. Półfinał Wiktor Terlikowski/Kajetan Trebnio – Bartosz Grajper/Szymon Wojciechowski (LKS Cisy I Nałęczów) 1:2 (15:13,2:15,10:15),
5. Finał pocieszenia o 3 miejsce Wiktor Terlikowski/Kajetan Trebnio –  Wiktor Dymowicz/Piotr Gąsior (TPS Lublin) 2:0 (15:6,15:10).

Kolejność końcowa młodzików 2017:
1. Bartosz Grajper/Szymon Wojciechowski (LKS Cisy I Nałęczów),
2. Gabriel Oszust/Łukasz Pętek (UKS Olimp I Opole Lubelskie),
3. Wiktor Terlikowski/Kajetan Trebnio (UKS Międzyrzecka Trójka MIKA II Międzyrzec Podlaski),  trener – Sylwester Oksiejuk,
4. Wiktor Dymowicz/Piotr Gąsior (TPS Lublin).
—————————————————————————————————
5-6. Paweł Grochowski/Kacper Kalinowski (UKS Międzyrzecka Trójka MIKA I Międzyrzec Podlaski), trener – Sylwester Oksiejuk.
Pierwsza czwórka AWANS do Półfinałów Mistrzostw Polski Młodzików w dn. 10-12 lipiec (pn – śr) w woj. świętokrzyskim..

Dziękujemy:
– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI.