Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów. Mistrzostwa Województwa Kadetów/ek.

Wicemistrzowie Kadetów 2017 - Hryciuk Sebastian/Małachwiejczyk Eryk

Wicemistrzowie Kadetów 2017 – Hryciuk Sebastian/Małachwiejczyk Eryk

Półfinał Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetów w Warszawie w dniu 04.07.2017r. Miejsca 9-12 zajęły drużyny: Hryciuk Sebastian/ Małachwiejczyk ErykJurkowski Damian/Męczyński Rafał (UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski). Trener – Marcin Śliwa.

Finał Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetów w Międzyrzecu Podlaskim w dniu 24.06.2017r. na obiektach ZPOnr 3. Drugą i trzecią lokatę wywalczyły drużyny – Hryciuk Sebastian/Małachwiejczyk ErykJurkowski Damian/Borowicz Jakub (UKS Międzyrzecka Trójka MIKA) oraz AWANS do 1/2 Mistrzostw Polski 4-5.07 (wt-śr) w Warszawie.

Finał Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetek w Lublinie w dniu 24.06.2017r. na obiektach UMCS. Miejsca 9-10 zajęła drużyna –Więckowska Alicja/Wasąg Katarzyna (UKS Międzyrzecka Trójka MIKA).

Dziękujemy:
– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI.