Mistrzostwa Kinder 2023 (4).

Czwórki 2023 UKS Trójka Międzyrzec Podlaski♥ Turniej Finałowy Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Piłce Siatkowej w kategorii „2″ i  „4” chłopców w dn. 23.04.2023r. w Lublinie, w którym uczestniczyli uczniowie 4 i 6 klasy SP3 SOS. UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI zajęła w dwójkach: 8, w czwórkach 3 miejsce. W zwycięskiej drużynie dwójek Serbinów I Biała Podlaska wystąpił wypożyczony Karol Karwowski z UKS Trójka Międzyrzec Podlaski.

Skład drużyny „2” chłopców z Międzyrzeca Podlaskiego:

UKS TRÓJKA I:
– Filip Charczuk,
– Filip Głuchowski,
rezerwowi
– Tomasz Więckowski,
– Piotr Charczuk.

trener SOS – Wojciech Więckowski.


Skład drużyny „4” chłopców z Międzyrzeca Podlaskiego:

– Filip Lubiejewski,
– Jakub Szyndler,
– Krystian Mazurek,
– Gabriel Łosicki,
– Michał Petruczenko,
trener – Damian Jurkowski.


 Wspiera nas w Minisiatkówce:

– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI.


Dwójki 2023 UKS Trójka Międzyrzec Podlaski


Dwójki 2023 UKS Serbinów I Biała Podlaska