Kadeci wrócili z Kraśnika z 1 setem. Ósemka uznała wyższość wicelidera. Huragan potwierdza dobrą formę.

Wojewódzka Liga Kadetów 06.01.2018r. MKS Kraśnik – UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski 3:1 (25:18, 22:25, 25:15, 25:11), trener – Sylwester Oksiejuk.
W meczu 12 kolejki II ligi Ósemka Siedlce przegrała na wyjeździe z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:3.
II Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn 06.01.2018r. Lesan Halinów – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 1:3 (13:25, 18:25, 25:19, 17:25).

Po krótkiej świąteczno-noworocznej przerwie do drugoligowej rywalizacji wróciła Ósemka. Na początek 2018 roku siedlczanki mierzyły się z wiceliderkami z Nowego Dworu Mazowieckiego.

NOSiR w dwóch pierwszych setach nie dał szans podopiecznym Jarosława Plewińskiego, zwyciężając 25:10 i 25:14. W trzeciej partii Ósemka potrafiła nawiązać równorzędną walkę, ale niestety siedlczanki zmarnowały piłkę setową, co skrzętnie wykorzystały gospodynie, które odwróciły losy seta, wygrywając go 28:26.
„Nasza wychowanka (UKS Międzyrzecka Trójka) – Alicja Więckowska weszła na boisko w końcówce drugiego seta oraz rozegrała cały trzeci set na pozycji atakującej.”

W następnej serii gier Ósemka Siedlce w sobotę 13 stycznia o godzinie 16.00 we własnej hali podejmie Dargfil Rawa Mazowiecka.

II liga: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Ósemka Siedlce 3:0 (25:10, 25:14, 28:26)

Ósemka: 2. Marta Orzyłowska, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Alicja Więckowska, 10. Malwina Stroińska,  11. Katarzyna Pyzdrowska, 12. Maja Orzyłowska, 13. Ewelina Karsztun, 15. Karina Pinczuk, 17. Agata Skikiewicz, 18. Iga Bogusz (libero)