Kadeci Trójki dali szkołę Avii Świdnik.

291115kadeci 013

Dnia 29.XI.2015r. w niedzielę rozegrano szybkie spotkanie Ligi Wojewódzkiej Kadetów pomiędzy:
UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski – ASPS Avia Świdnik
3:0 (25:12, 25:20, 25:15)

Najlepsi w międzyrzeckiej drużynie: Gutowski Eryk (4) i Kowalski Igor (7).

Skład wyjściowy Kadetów z Międzyrzeca Podlaskiego:
Szabaciuk Bartosz (2-Kapitan),
Gutowski Eryk (4),
Hryciuk Sebastian (6),

Kowalski Igor (7),
Karpowicz Kacper (9),
Męczyński Rafał (10),

Małachwiejczyk Eryk (14-Libero I),
oraz Trocewicz Tomasz (1), Jurkowski Damian (8), Borowicz Jakub (3), Świderski Igor (13-Libero II).
Trener: Zbigniew Bernat.
Komentarz trenera międzyrzeckich siatkarzy po meczu: „W pierwszym secie zagraliśmy swoją siatkĂłwkę. Później nie wszystko funkcjonowało zgodnie z ustaleniami przedmeczowymi. Dałem pograć wszystkim zawodnikom.”
Sędziowali: 1 – Szlajnda Paweł, 2 – Karwowski Konrad, Sekretarz – Filipek Arkadiusz.
Skład wyjściowy Świdnika:
Błaziak W. (4-K), Sokołowski P. (6), Pranagal J. (9), Wojciechowski S. (10), Mrozek M. (14), Teluk M. (18), Gołębiowski (5-Libero I). Trener: Dariusz Kuźma.
Kolejne spotkanie Kadetów w Międzyrzecu Podlaskim dnia 05 grudnia w sobotę z Kraśnikiem.