I Turniej AWF w piłce plażowej.

Finalistki Turnieju AWF 2016

I Turniej Akademii Wychowania Fizycznego w piłce siatkowej plażowej dziewcząt w dniu 10 czerwca 2016r. w Białej Podlaskiej wygrała drużyna UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski w składzie – Katarzyna Wasąg/Alicja Więckowska. Trzecią lokatę zajęła również para z Międzyrzeca Podlaskiego – Aleksandra Chwedoruk/Weronika Dybczak.

Spotkania UKS Międzyrzecka Trójka MIKA zwycięskiej drużyny:

1) eliminacyjny mecz Wasąg/Więckowska – Grodzicka/Kliniuk (UKS Jagielończyk Biała Podlaska III) 21:18,

2) ćwierćfinał Wasąg/Więckowska – Chwedoruk/Dybczak (Międzyrzec Podlaski) 21:14,

3) półfinał Wasąg/Więckowska – Muszyńska/Romanowicz (UKS Jagielończyk Biała Podlaska II) 21:13,

4) w finale Wasąg/Więckowska – Hałabuda/Łukaszuk 21:15 (UKS Jagielończyk Biała Podlaska I).

Kolejność końcowa turnieju AWF:

1. Wasąg Katarzyna/Więckowska Alicja (UKS Międzyrzecka Trójka MIKA Międzyrzec Podlaski I). Trener – Wojciech Więckowski.

2. Hałąbuda/Łukaszuk (UKS Jagielończyk Biała Podlaska I). Trener – Paweł Wasiak.

3. Aleksandra Chwedoruk/Weronika Dybczak (Międzyrzec Podlaski),
—————————————————————————————————-
4. Muszyńska/Romanowicz (Biała Podlaska),

5-7. Grodzicka/Kliniuk (Biała Podlaska) – Dominka Suśniak/Marta Tchórzewska (Międzyrzec Podlaski), Aleksandra Szabaciuk/Martyna Kowalska (Międzyrzec Podlaski).

Pierwsze trzy drużyny otrzymały pamiątkowe koszulki z nadrukiem AWF.

Dziękujemy Miastu Międzyrzec Podlaski i Firmie Kotpol.