3 Turniej Młodzików. 2 Turniej Młodziczek. II Liga UKS TRÓJKA.

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI♥ III Turniej Młodzików o Mistrzostwo Województwa 2 Liga w Międzyrzecu Podlaskim 24.01.2021r. Zajmujemy pierwsze miejsce w 3 turnieju.
♣ II Turniej Młodziczek o Mistrzostwo Województwa 2 Liga w Białej Podlaskiej 24.01.2021r. Zajmujemy trzecie miejsce w 2 turnieju.
♠  W 15 kolejce II Ligi M Gr. 2, dn. 23.01.2021r.:
SMS PZPS II Spała TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 3:0 (25:16, 25:19, 25:17).

III Turniej Młodzików o Mistrzostwo Województwa II Liga o miejsca 5-8 w Międzyrzecu Podlaskim SP 3 ul. Leśna 2. Drużyna UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI rocznik 2006/07. Trener – Zbigniew Bernat.

Spotkania turniejowe:
1) UKS Serbinów II Biała Podlaska – UKS TRÓJKA 1:2,
2) UKS Tempo Chełm – UKS TRÓJKA 0:2,
3) LKS Cisy Nałęczów – UKS TRÓJKA 1:2.

Klasyfikacja Końcowa II Ligi /m. 5-8/ :

1. UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski /AWANS DO I LIGI/,
2. UKS Serbinów II Biała Podlaska,
3. LKS Cisy Nałęczów
4. UKS Tempo Chełm /spadek do III Ligi/


II Turniej Mistrzostw Województwa Młodziczek II Liga /o miejsca 5-8/. Drużyna UKS TRÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI rocznik 2007/08 zajmuje trzecie miejsce. Wyróżniona zawodniczka z drużyny – Julia Hryciuk (UKS TRÓJKA).

Spotkania turniejowe:
1) UKS TRÓJKA – UKS Olimp Opole Lubelskie 2:0,
2) UKS TRÓJKA – SKS Szóstka I Biała Podlaska 1:2,
3) SKS Szóstka II Biała Podlaska – UKS TRÓJKA 2:0.

Klasyfikacja Końcowa II Ligi /m. 5-8/ :

1. SKS Szóstka I Biała Podlaska /AWANS DO I LIGI/,
2. SKS Szóstka II Biała Podlaska,
3. UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski,
4. UKS Olimp Opole Lubelskie /spadek do III Ligi/.

Skład wyjściowy międzyrzeckiej drużyny młodziczek sezon 2020/2021:
1. Zuzanna Mróz (kapitan-atakująca, rocznik 2007),
2. Julia Hryciuk (środkowa, 2007),
3. Aleksandra Marciniuk (rozgrywająca, 2007),
4. Amelia Cisak (libero, 2007),
5. Izabela Jeleszuk (przyjmująca, 2007),
6. Oliwia Daniluk (przyjmująca, 2008),
7. Klaudia Szyndler (środkowa, 2008),
oraz
8. Maria Stefaniuk (2007),
9. Maja Kułak (2007),
10. Urszula Storska (2008),
trener – Wojciech Więckowski.


Kolejne turnieje młodzików:
– 06 luty 2021 /sobota/ III Turniej MŁODZICZKI,
– 27 luty 2021 /sobota/ IV Turniej MŁODZICY.


Klasyfikacja Końcowa w II turnieju MŁODZICZEK:

I MKS Avia Świdnik 30 pkt.
II UKS Jagiellończyk Biała Podlaska I 27
III TPS Lublin I 25
IV SL Salos Lublin 24 Spadek do Gr. B
V SKS Szóstka Biała Podlaska I 23 Awans do Gr. A
VI SKS Szóstka Biała Podlaska II 22
VII UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 21
VIII SOS SP nr 1 / UKS Olimp Opole Lubelskie 20 Spadek do Gr. C
IX TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 Awans do Gr. B
X UKS Jagiellończyk Biała Podlaska II 18
XI TPS Lublin II 17
XII MKS Kraśnik 16 Spadek do Gr. D


Klasyfikacja Rozgrywek po I i II turnieju MŁODZICZEK:

1 MKS Avia Świdnik 56,5 pkt.
2 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska I 53,5
3 TPS Lublin I 51,5
4 SL Salos Lublin 50,5
5 SKS Szóstka Biała Podlaska I 44,5
6 SKS Szóstka Biała Podlaska II 43,5
7 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 42,5
8 SOS SP nr 1 / UKS Olimp Opole Lubelskie 41,5
9 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska II 36,5
10 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 35,5
11 MKS Kraśnik 34,5
12 TPS Lublin II 33,5
13 MKS Skałka Annopol 14,5
14 ULKS Dragon Wojcieszków 14,5
15 MKS II LO / UKS Tempo Chełm 13

 


III Turniej MŁODZICZEK w Białej Podlaskiej 06 luty 2021r.(sobota):
Grupa B3 o miejsca 5-8 II Liga
1 SL Salos Lublin
2 SKS Szóstka Biała Podlaska II  Gospodarz 3
3 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski
4 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

 


Wspierają nas:
– Miasto Międzyrzec Podlaski.