8 TURNIEJ „SIATKARSKICH TRÓJEK”! Ostatki kadetów w tym sezonie.

Mistrzowie Siatkarskich Trójek 2019 - Bartłomiej Chilicki. Kacper Roszkowski, Kacper Sadłoń.8 Turniej „Siatkarskich Trójek” 08.02.2019r. w ZPO nr 3 w Międzyrzecu.
Mistrzowie – UKS:
Bartłomiej Chilicki, Kacper Roszkowski, Kacper Sadłoń (kapitan).
MVP 8 turnieju Karol Więckowski (Trójka).
MVP Siatkarskich Trójek 2019 – Brzezicki Dominik (Sosnowica I).
♣ 
Wojewódzka Liga Kadetów dnia 02.02.2019r. (sobota)
UKS Międzyrzecka Trójka – Szkółka LKPS Lublin 0:3 (17,17,17).

Organizator zawodów:
Uczniowski Klub Sportowy „Międzyrzecka Trójka” w Międzyrzecu Podlaskim.

Kolejność końcowa 8 turnieju:

1. UKS – kl. VI
(Kacper Sadłoń – kapitan, Kacper Roszkowski, Bartłomiej Chilicki) 25pkt.,
2. 6s dz – kl. VI
(Gabriela Markowska – kapitan, Zuzanna Franczuk, Aleksandra Maksymiuk) 22p., (1pkt – 0,928)
3. UKS Zodiak Sosnowica I – kl. VI
(Brzezicki Dominik – kapitan, Damian Bielecki, Kłoda Paweł, trener – Wojciech Cieśliński) 20p., (1pkt – 0,903)
4.  MIKA 1 – kl. V
(Zuzanna Mróz – kapitan, Oliwia Daniluk, Klaudia Szyndler, rezerwowa – Izabela Jeleszuk) 19p., (1pkt – 0,718)
5. MIKA 2 – kl. V
(Aleksandra Marciniuk – kapitan, Julia Hryciuk, Amelia Cisak, rezerwowa – Maja Kułak) 18p.,
6. Trójka – kl. III
(Karol Więckowski – kapitan, Kacper Chilicki, Antoni Kudzio, rezerwowy – Jakub Jurkowski kl. II) 17p.,
7. BORO – kl. IV
(Gabriel Mazurek – kapitan, Casandra Borowiec, Gabriel Raczyński, rezerwowa – Amelia Hryciuk) 16p.,
8. UKS Zodiak Sosnowica II – kl. IV
( Szymon Chmielewski – kapitan, Armaciński Antoni, Zarczuk Anna, trener – Wojciech Cieśliński) 15p.,

Klasyfikacja końcowa po ósmym z ośmiu turniejów:

1. UKS – 191p.,
2. 6s dz – 182pkt.,
3. MIKA 2 – 148p.,
4. UKS Zodiak Sosnowica I – 142p.,
5. MIKA 1 – 132p.,
6. Trójka – 116p.,
7. UKS Zodiak Sosnowica II 98p.,
8. BORO 47p.,
9. KGM 19p.,
10. Kozaki Ziemniaki – 17p.
11. Kaszanka Team – 16p.,
12. Tsunami – 15p.


Skład wyjściowy międzyrzeckich kadetów:

– Kalinowski Kacper (nr 3 – kapitan),
– Grochowski Paweł (nr 7),
– Trebnio Kajetan (nr 14),
– Małachwiejczyk Piotr (nr 11),
– Gruszczyński Szymon (nr 9),
– Szabaciuk Łukasz (nr 12),
– Igor Chmielewski (nr 1 – libero),
oraz Kieruczenko Daniel (nr 2),  Terlikowski Wiktor (5),
trener – Sylwester Oksiejuk

Końcowa tabela międzyrzeckich kadetów 2018/2019

Miejsce Zespół Mecze Punkty Sety Małe punkty
1 UKS Serbinów
Biała Podlaska
10 20 30:2 794:569
2 UKS Olimp
Opole Lubelskie
9 16 21:10 720:624
3 MKS Kraśnik 9 15 19:12 715:588
4 Szkółka LKPS Lublin 10 14 16:19 732:761
5 MKS Avia Świdnik 10 11 10:27 700:850
6 UKS Międzyrzecka Trójka
Międzyrzec Podlaski
10 11 3:29 516:785

 


Dziękujemy:
– Gazeta „Wspólnota Międzyrzecka”,
– Rodzicom zawodników biorących udział w turnieju za wpisowe na nagrody,
– MIKA,
– MIASTO MIĘDZYRZEC PODLASKI.