2 TURNIEJ TRÓJKA CUP

♣ 2 TURNIEJ TRÓJKA CUP w piłce siatkowej 3×3 w kategorii „TRÓJEK” dn. 10.10.2020r. na hali w ZPO nr 3. 3 TURNIEJ „3” 14.11.2020 (SOBOTA)
Mistrzynie „3” w 2 turnieju:
– Aleksandra Marciniuk
(kapitan), Julia Hryciuk, Amelia Cisak.
MVP 2 turnieju: Łucja Niestoruk (nagrodę ufundował MiLAGRO).
1 Konkurs z nagrodą odbicia oburącz górnego do kosza: Izabela Jeleszuk.

2 Konkurs odbicia w parach: Julia Węgrzyniak i Łucja Niestoruk.

Zgłoszenia:
szkół podstawowych dziewcząt i chłopców (klasy 5-8) i szkół średnich Kobiet

– drużyny spoza Międzyrzeca tylko mailowo: wojtek_vax@o2.pl,
– drużyny z Międzyrzeca na hali przed turniejem,
– trzecia możliwość: tel. kontaktowy 609 323 866.

Nagrody:
Puchar Dyrektora MOSiR w Międzyrzecu Podlaskim Arkadiusza Myszki za I miejsce,
– Puchar Radnego Miasta Międzyrzec Podlaski Konrada Karwowskiego za II miejsce,
Puchar Prezesa UKS Międzyrzecka Trójka Marcina Śliwy za III miejsce,
Dodatkowo najlepsi otrzymają nagrodę od Da Grasso,
MVP turnieju (Najbardziej Wartościowy Zawodnik) nagrodę ufundował MiLAGRO,
Na podsumowaniu po ostatnim 10 turnieju w kategorii „trójek” (puchary, statuetki, pamiątkowe koszulki i nagrody rzeczowe).

Organizator:
– UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim,

– trener SOS Wojciech Więckowski.

System gier turnieju w kat. „3”:
jeden set do 15 punktów na przewagi „pucharowo” – wygrany zyskuje a przegrany traci pozycje.


Kolejność końcowa 2/10 turnieju „3”:

1. Aleksandra Marciniuk (kapitan), Julia Hryciuk, Amelia Cisak 25pkt.,
2. Julia Węgrzyniak (k), Izabela Chmielewska, Łucja Niestoruk 22pkt.,
3. Zuzanna Mróz (k), Gabriela Markowska, Izabela Jeleszuk 20pkt.,
4. Karol Więckowski (k), Jakub Szyndler, Gabriel Pióro rez. Bartłomiej Oleksiuk 19pkt.,
5. Klaudia Szyndler (k), Oliwia Daniluk, Maria Stefaniuk 18pkt.,
6. Marcel Kiereczyński (k), Marcin Kiereczyński, Zuzanna Parafiniuk 17pkt..


Klasyfikacja generalna po 2/10 turniejów „3”:

1. Aleksandra Marciniuk, Julia Hryciuk, Amelia Cisak 45pkt.,
2. Łucja Niestoruk 41pkt., 
3. Julia Węgrzyniak, Izabela Chmielewska, Izabela Jeleszuk 39pkt.,
4. Zuzanna Mróz 38pkt.,
5. Maria Stefaniuk, Klaudia Szyndler 36pkt.,
6. Karol Więckowski, Jakub Szyndler, Gabriel Pióro 34pkt.,
Marcel Kiereczyński, Marcin Kiereczyński 30pkt.
8. Marcel Czekalski, Damian Bielecki, Dominik Brzezicki (Sosnowica) 25pkt.,
9. Kacper Roszkowski, Bartłomiej Chilicki, Kacper Sadłoń 22pkt.,
10. Gabriela Markowska, 20pkt.,
11. Izabela Kuźmiuk, Bartłomiej Oleksiuk 19pkt.,
12. Oliwia Daniluk 18pkt.,
13. Natalia Łosicka, Zuzanna Parafiniuk 17pkt.,
14. Jakub Kuzioła, Dawid Piekarz, Jakub Józefczuk (Sosnowica) 16pkt.,
15. Maciej Gmiter, Szymon Chmielewski, Antoni Armaciński (Sosnowica) 14pkt.,
16. Elizawieta Parkhats 13pkt..


Wspierają nas:
– Gazeta „Wspólnota Międzyrzecka”,
– Miasto Międzyrzec Podlaski,
– Radny Miasta Międzyrzec Podlaski Konrad Karwowski,
– MOSiR Międzyrzec Podlaski,
– dr Gerard,
– Da Grasso,
– MiLAGRO.


 

 


Wspiera nas dr Gerard


Wspiera nas Da Grasso


Wspiera nas MiLAGRO