1 Turniej Kinder chłopców

I Turniej rejon północ Kinder chłopców 07.03.2021r. Organizator UKS Międzyrzecka Trójka, WZPS Lublin, hala ZPO nr3 w Międzyrzecu Podlaskim.

Kolejność końcowa w kategorii dwójek:

1. SP 4 Łuków I, 30pkt
2. UKS Serbinów II Biała Podlaska, 27pkt
3. UKS Serbinów I Biała Podlaska, 25pkt
4. UKS Serbinów III Biała Podlaska, 24pkt
5. SP 4 Łuków II, 23pkt
6. SP 4 Łuków III, 22pkt
7. UKS Międzyrzecka Trójka I w Międzyrzecu Podlaskim, 21pkt
8. SP 4 Łuków IV, 20pkt
9. UKS Serbinów IV Biała Podlaska, 19pkt
10. UKS Serbinów V Biała Podlaska, 18pkt
11. UKS Międzyrzecka Trójka II w Międzyrzecu Podlaskim, 17pkt
12. UKS Serbinów VI Biała Podlaska, 16pkt.

Kolejność końcowa w kategorii trójek:

1. UKS Serbinów I Biała Podlaska/LKS Cisy Nałęczów, 30pkt
2. UKS Międzyrzecka Trójka I w Międzyrzecu Podlaskim, 27pkt
3. SP 4 Łuków I, 25pkt
4. UKS Serbinów II Biała Podlaska, 24pkt
5. Aleksandrów, 23pkt
6. SP 4 Łuków II, 22pkt
7. UKS Serbinów III Biała Podlaska, 21pkt
8. UKS Międzyrzecka Trójka II w Międzyrzecu Podlaskim, 20pkt.

Kolejność końcowa w kategorii czwórek:

1. SP 4 Łuków I, 30pkt
2. AS Łuków I, 27pkt
3. SP 4 Łuków II, 25pkt
4. UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim, 24pkt
5. UKS Serbinów Biała Podlaska, 23pkt
6. AS Łuków II, 22pkt.


Skład dwójek międzyrzeckich:

UKS TRÓJKA I
– Jakub Szyndler,
– Bartłomiej Oleksiuk,
rezerwowy Tomasz Więckowski,
UKS TRÓJKA II
– Szymon Głuchowski,
– Filip Lubiejewski,
trener – Wojciech Więckowski.

Skład trójek międzyrzeckich:

UKS TRÓJKA I
– Karol Więckowski,
– Kacper Chilicki,
– Antoni Kudzio,
rezerwowi Gabriel Pióro, Igor Szyndler,
UKS TRÓJKA II
– Krystian Kociński,
– Borys Filipiuk,
– Mikołaj Smoliński,
rezerwowi Marcel Kiereczyński, Marcin Kiereczyński,
trener – Wojciech Więckowski.

Skład czwórki międzyrzeckiej:

UKS TRÓJKA
– Gabriel Mazurek,
– Gabriel Raczyński,
– Kacper Brodawka,
– Arkadiusz Borowik,
rezerwowy Michał Wróbel,
trener – Sylwester Oksiejuk.



Kategorie i godziny rozpoczęcia gier:

2-ki chłopców godz. 09.00-12.00

3-ki chłopców g. 12.00-14.00

4-ki chłopców g. 14.00

Godziny rozpoczęcia poszczególnych kategorii zostaną podane po otrzymaniu zgłoszeń. Zgłoszenia proszę dostarczyć SMS-em pod nr 609 323 866 do dnia 03.03 (środa).

UWAGI
Turniej rozegrany zostanie ze wszystkimi zaleceniami sanepidu:
– Organizator zabezpiecza piłki do rozgrzewki.
– Każda drużyna powinna dostarczyć zbiorcze oświadczenie COViD-19.
Oświadczenie o stanie zdrowia zawodników i członków sztabu.
– Na obiekcie poruszamy się w maseczkach.

– Na hale zostają wpuszczeni zawodnicy, trenerzy, obsługa.
– Ceremoniał przed i po meczowy w ograniczonej formule.
Zgłoszenie do rozgrywek Kinder Joy of moving 2020/2021 woj. Lubelskie,
formularz należy dostarczyć bezpośrednio do Organizatora zawodów !

 


Wspiera nas:

– Miasto Międzyrzec Podlaski.


Foto: Wojciech Więckowski.